Můj příběh

Jmenuji se Martina Přichystalová. Jsem vystudovaná psycholožka, matka dvou dospívajících dcer, která dnes žije spokojený život a harmonické vztahy s lidmi ve svém okolí.

Zásadní období svého dětství jsem prožívala v době komunismu, ještě pod vlivem tehdejšího zaměření „kolektivní výchovy“ a direktivní formy výchovy.

Můj vývoj probíhal navenek zcela běžně, nepotkaly mě žádné tragédie ani těžká traumata, vyrostla jsem v úplné rodině s aktivními vztahy s širší rodinou. Přesto se u mě v dospívání rozvinuly pocity méněcennosti, úzkosti, obavy a strachy mnoha podob (z budoucnosti, z úspěchu, z neúspěchu, z neznámého, ze selhání..) a s tím spojená snaha o dokonalost, snaha o sebekontrolu a neschopnost se uvolnit.

Ve 22 letech jsem si prošla krátkým obdobím deprese a po uvíznutí v  metru se rozvinula i klaustrofobie.  Měla jsem za sebou rozchod, nevěděla jsem, co chci, nedokázala jsem definovat své potřeby ani touhy a neměla ponětí o své hodnotě a sebeúctě.  Od té doby jsem kousek po kousku hledala sama sebe, své naplnění a svoji seberealizaci.

Setkání s EFT (Emotional Freedom Technique)

Zásadní bod v mém životě bylo setkání s technikou EFT. Absolvovala jsem základní kurz a zjistila, že tato „zvláštní technika“ mi pomáhá. Duševním světem jsem se již nějakou dobu zabývala a tak jsem věděla, že se mnoho věcí v mém životě děje na základě mého emočního nastavení  a přesvědčení o sobě samé a o světě. Že je to základ, na kterém si vytvářím životní situace a volím si tak své životní zkušenosti. Naučila jsem se, jak najít nepodporující vzorce a přesvědčení a postupně se tak od nich osvobozovala. Setkání s technikou EFT a její praktické používání se tak pro mě stalo významnou cestou k vlastní proměně.

Studovala jsem dostupné znalosti a poznatky moderní vědy o fungování mozku, a emocích. Věnovala se tématům nastavení mysli a léčbou traumat. Absolvovala jsem několik kurzů EFT u zahraničních lektorů.

Po zásadních změnách ve svém vnitřním dušením světě, jsem začala jsem praktikovat  EFT i s klienty a provázela je tak na cestě k pochopení fungování jejich vnitřních emočních vzorců a jejich uvolnění.  Těší mě, že klienti zažívají změny a dosahují stavů a životních situací, které je naplňují radostí a které pro ně dříve byly nedostupné.

Nesnažím se z toho dělat „zázračnou„ techniku, která snadno a bez práce vyřeší váš život. Ve skutečnosti je to určitá duchovní cesta, která je výzvou, ale zároveň možností dosáhnout spokojené reality vašeho života. K proměně, transformaci, dochází postupně a stojí to vaši energii i čas.  Rozhodnutí vydat se na cestu vlastním sebepoznáním může otevřít dveře k jiné realitě našeho života.

Technika EFT je velmi účinným „urychlovačem“ a „pomocníkem“, kterého máte kdykoliv po ruce. Její naučení a využití je snadné a tudíž i vhodné pro každého.

Dnes jsem připravená se s vámi podělit o své zkušenosti a nabídnout vám vedení na vaší cestě tak, abyste svou proměnou s využitím EFT mohli procházet hladce a úspěšně.